Drzewa i Krzewy / z Toba od 2000 roku
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Maj 25, 2017
REKLAMA
O Leksykonie

2000

Leksykon Internetowy Drzewa i Krzewy powstał na początku 2000 roku jako rozwinięcie pracy semestralnej. Początkowo przewidziany jako prosta strona internetowa, opierająca się głównie na materiałach łaskawie udostępnionych twórcom przez Krzysztofa Rostańskiego i Krzysztofa Marka Rostańskiego.
2000r
Mimo prostej formy i treści leksykon cieszył się wielkim powodzeniem, otrzymując nawet kilka wyróżnień:
  • Przebojowa Strona luty 2001 - www.gery.pl
  • Witryna Dnia 10 lutego 2001 - PC WORLD KOMPUTER

2002

Popularność strony zachęciła nas do pracy i w 2002 odkonaliśmy odsłony znacznie bogatszego, nowoczesnego serwisu, z rozbudowaną wyszukiwarką i działem pytania, które okazały się strzałem w dziesiątkę.
2002r

2004

Lipiec 2004 był kolejnym wielkim krokiem w przód. Dzięki skromym dochodom z reklam mogliśmy zmienić domenę na: drzewa.net, a stale zwiększająca się liczba odwiedzających oraz konieczność uaktualnienia strony techniczne zaowocowała nowym wyglądem i znacznie poprawioną szybkością wyświetlania.
2004r
Przez kolejne dwa lata formuła serwisu pozostawała niezmieniona, a liczba odwiedzających w tym czasie przekroczyła 50000 osób. Niestety forma hostująca serwis: sitenet.pl, jak wiele innych firm z branży, nie przetrwała konkurencji na rynku i zamknęła swoje usługi. Zmieniliśmy lokalizację naszych stron i przez kolejny rok próbowaliśmy egzystować w nowym layoucie, który podyktowany był przypływem znacznej ilości pytań.
To nie wystarczyło :)

2006

Leksykon pracował na pełnych obrotach przez prawie 2 lata, kiedy to nadmiar zajęć utrudnił głównej opiekunce pracę i zaowocował okresem długiej przerwy, bez wielkich aktualizacji i z bardzo małą ilością nowych materiałów.
2006r

2013

Obecnie patrzą państwo na owoc ponad dwuletniej pracy i jest to jedynie wstęp do znacznie ciekawszych materiałów i usług.
Serwis został rozbity na trzy części: Leksykon, Forum i Sklep. Ten ostatni w przygotowaniu. Leksykon i Forum pozostaną przedsięwzięciami całkowicie non-profit, służącymi jedynie pomocy i szerzeniu wiedzy na tematy związane z szeroko pojętym ogrodnictwem, sadownictwem i leśnictwem.
REKLAMA
REKLAMA
Sponsor Grasscent Ltd.
Maj Pylenie: Na początku miesiąca kończą pylenie topole i klony, a zaczyna i szybko przechodzi do maksimum dąb i sosna, w połowie maja kończy pylić brzoza, pod koniec miesiąca kończy dąb i wierzby.

Nie zapomnij: Maj to ostatni miesiąc na założenie ogródka ziołowego. Zaczynają też dawać się we znaki chwasty, więc konieczne jest już teraz częste pielenie, zarezerwuj sobie na nie czas. Nadszedł czas na wysadzenie pomidorów i ogórków i zbiór pierwszych plonów spod folii. Dziś Imieniny: Magdalena, Beda, Leon
Znak Zodiaku: Bliźnięta
Kalendarz »
REKLAMA

Najlepsze firmy ogrodnicze
 

Bezpieczne płatności

payu
mastercard i visa
Real Time Web Analytics